Domů / BLOG / Tipy na vánoční dárky pro muže
Kategorie
Výrobci
Partneři

VÝHODY

DOPRAVA DPD NAD 1000 KČ ZDARMA

 

DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 1500 Kč

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže - Someliérskepotreby - největší e-shop pro milovníky vína    A je to zase tady, nastal čas shánění vánočních dárků. Letos sice všechno tohle sváteční chystání proběhne pod rouškou koronavirové epidemie, ale přece se nepřipravíme o Vánoce úplně. Stromeček, kapr s bramborovým salátem a dárky - téhle trojice se my Češi nevzdáme, virus nevirus. A tak jsme si pro vás připravili špetku vánoční inspirace. Pojďme se podívat, čím letos potěšit své blízké.

Potěšení nejen pro pivní gurmány

Každý příznivec dobrého piva vám řekne, že hodně záleží na tom, z čeho se tento tradiční nápoj pije. Pivní sklenice musí být naleštěná, aby v ní pivo pěkně perlilo a dělalo na skle kroužky. Robustní půllitry s fortelným uchem jsou klasika, ale když si chcete dát nějaké craftové pivo, třeba svrchně kvašenou ipu, sáhněte raději po tvarované sklenici na nožce Teku nebo Aviero .

Pokud se s přáteli rozhodnete udělat degustační večírek a ochutnat více zajímavých piv najednou, doporučujeme set degustačních sklenic na rustikálním prkénku, které můžete využít také jaké adventní svícen (do skleniček umístíte svíčky a prkénko ozdobíte vánočně). Zajímavým dárkem pro muže, kteří ocení sílu detailu, je ušlechtilá degustační sklenice Teku spirit, která je vhodná pro degustaci destilátů i piva. 

 

Na dovolené nebo na výletě muži určitě přivítají praktickou chladicí tašku, která unese až 4 lahve nebo plechovky piva. Vtipný design a univerzální využití promění tuto tašku v nepostradatelného pomocníka především v horkých letních dnech. A pokud muž miluje pivo přímo z čepu, jistě mu uděláte radost odnoskou piva s patentním uzávěrem

 

 

Umocněte zážitky milovníkům vína

Zážitek z výběrového vína můžete umocnit nápaditým servírováním. Zvlášť muži ocení různé příslušenství, které s podáváním vína souvisí. Pro slavnostní příležitosti se skvěle hodí chladič na víno, takže i při větší rodinné oslavě budete mít láhev přesně vychlazených bublinek nebo bílého vína neustále po ruce. A ještě to bude vypadat tak stylově!

Chladiče na víno dnes na trhu najdete v mnoha provedeních. Princip jejich fungování je ale v podstatě totožný: odolnou plastovou nádobu, která má velmi silné stěny, naplníte ledem a už chladíte. Existují chladiče na jednu lahev i prostornější nádoby na větší počet lahví, najednou jich tak můžete.  chladit i šest. Velmi účinné chlazení zajistí chladící stojan Contatto a nepotřebujete k němu led, jen namraženou chladící vložku umístíte do chladiče, a nikde vám nekape voda. Elegantní chladič se bude v rámci dárku skvěle doplňovat se sofistikovanou dekantační nálevkou z polykarbonátu, která díky svým vlastnostem neovlivňuje chuť vína a dlouho vydrží jak nová.

 

Malé dárky velká radost

Muži si potrpí na různé technické vychytávky a věci, se kterými si alespoň trochu pohrají. A může to být vážně drobnost. Třeba tlaková zátka na šampaňské, díky které neunikne ani bublinka a rozpitý nápoj tak pohodlně uskladníte na další dny, aniž by ztratil svou perlivost.

Velkou radost udělá taky malý příruční set na víno, který obsahuje otvírák, nálevku, vakuovou pumpičku a kroužek s textilem pro odkapávání vína. A nebo zkuste darovat sadu nerozbitných sklenic, které jsou sice z plastu, ale z tak kvalitního, že je na první pohled nerozeznáte od opravdového skla. A takovou vychytávku při letní párty na zahradě jako když najdete.