Domů / Novinky / Festival minipivovarů na Pražském Hradě
Kategorie
Výrobci
Partneři

VÝHODY

DOPRAVA DPD NAD 500 KČ ZDARMA

 

DÁREK K OBJEDNÁVCE NAD 1000 Kč

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Festival minipivovarů na Pražském Hradě

Festival minipivovarů na Pražském Hradě - Someliérskepotreby - největší e-shop pro milovníky vína    Festival minipivovarů na Pražském hradě pořádá každoročně Českomoravský svaz minipivovarů. Účastní se jej vždy 66 nejlepších českých a moravských minipivovarů a tři minipivovary ze zahraničí.

Festival minipivovarů láká kromě českých návštěvníků i zahraniční, a to z Belgie, Irska, Švédska, Velké Británie, Rakouska, a dokonce i z USA. Počet návštěvníků je ovšem omezen kvůli bezpečnosti Pražského hradu, takže na každý den je připraveno 1200 vstupenek. Sládci a majitelé z každého pivovaru, budou na festivalu podávat návštěvníkům ty nejpřesnější informace o svém pivu.

Nejedná se ovšem o standartní festival, na kterém je prioritou vytočit, co nejvíce piva. Tady jde naopak o to, aby návštěvníci ochutnali v malém množství, co nejvíce vzorků.

Letošní festival se má konat 12.6. - 13.6.2020 v Královské zahradě Pražského hradu na Střelecké cestě pod Královským Letohrádkem. Pokud dojde ke změně termínu, budeme vás ihned informovat,
Už teď se těšíme na každoroční setkání s pivovarníky a na degustaci jejich uvařených klenotů.